› Kůň › Udidla › Oliva › Udidlo oliva pro pony
Jemné udidlo pro miniponíky a drobné poníky. Průměr kroužků cca 4,5 cm, průměr udítka 12 mm.
Pěkná uzdečka s anglickým nánosníkem. Nátylník i nánosník je měkce podložen. Velmi pěkné zpracování za příznivou cenu. Včetně plátěných otěží.
Elegantní uzdečka z prvotřídní kůže s velmi jemným zdobením kamínky na čelence.Švédský nánosník je velmi měkce podložený. Podpínku lze zcela odejmout - je upevněna pomocí kožené smyčky, kterou lze sundat spolu s podpínkou.Součástí jsou plátěné otěže se zarážkami.
Původně: 1 990 Kč Ušetříte: 200 Kč (–10 %)
Drezurní uzdečka se švédským nánosníkem vyrobená z kvalitní italské kůže. Podložený nátylník. Tvarovaná čelenka. Otěže s háčky.
Uzdečka s mexickým nánosníkem vyrobena z kvalitní italské kůže. Gumové otěže. Podložený nátylník. Otěže zakončené háčky.
Luxusní uzdečka z prémiové italské kůže z kolekce S-line.
Krásná kožená uzdečka s růžovým, měkkým podložením a duhovými kamínky na čelence.Barva kůže je černá. Uzdečka je dodávána včetně plátěných otěží.
Udidlo oliva dvakrát lomená s argentanovým povrchem udítka pro lepší slinění a přijmutí udidla.Tloušťka udidla: 18 mm
Plné udidlo s kroužky typu oliva. Tloušťka udítka 18mm.
Udidlo oliva jednou lomená s nerezovými kroužky a argentanovým udítkem.
Tloušťka udidla: 18mm
Plastové udidlo s jablečnou příchutí pro velmi citlivé koně.Tloušťka udítka 19 mm.
Udidlo z ušlechtilé nerezavějící oceli s tenkým udítkem. Vhodné zejména pro použití k drezurní páce.
Šířka udítka: cca 15 mmPrůměr kroužku: 5 cm
Udidlo oliva z nerezové oceli, odlehčená. Zabrańuje možnosti skřípnutí koutku.
Velmi oblíbený model.Tloušťka udítka cca 20 mm.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Nastavení